Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Carabao“ taurės šešioliktfinalyje 1:3 turėjo pripažinti „Brighton“ futbolininkų pranašumą.

Eddie Nketiah 20-ąją minutę puikiu smūgiu perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Arsenal“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Danny Welbeckas 27-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Kaoru Mitoma 58-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Brighton“ ekipos naudai 2:1.

Tariqas Lamptey’us 58-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padidino svečių pranašumą 3:1

Tai yra pirmas kartas per vienuolika metų, kai „Brighton“ nugalėjo šiame turnyre komandą, kuri žaidžia „Premier“ lygoje. Taip pat tai yra vos antras kartas per 20 metų, kai „Arsenal“ baigė savo pasirodymą šiame etape.

Tuo tarpu kitame šios taurės susitikime Londono „Tottenham“ 0:2 nusileido „Nottingham Forest“ futbolininkams.

Ericas Dieris 29-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau vartininkas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Renanas Lodi 50-ąją minutę puikiu smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir išvedė „Nottingham Forest“ ekipą į priekį 1:0.

Jesse Lingardas 57-ąją minutę smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Brennanas Johnsonas 69-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

Orelas Mangala 75-ąją minutę buvo nubaustas antra geltona kortele, kuri virto į raudoną, ir šeimininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Richarlisonas 81-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.

Kitame mače „Manchester City“ klubas Anglijos „Carabao“ taurės šešioliktfinalyje 2:0 nugalėjo Londono „Chelsea“ futbolininkus ir žengė į kitą etapą.

Christianas Pulisičius 23-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Stefanas Ortega meistriškai atrėmė kamuolį.

Riyadas Mahrezas 53-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir išvedė „Man City“ ekipą į priekį 1:0.

Julianas Alvarezas 58-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir pasiuntęs jį į vartus padvigubino pranašumą 2:0

Ch,Pulisičius 90-ąją minutę nukreipė dar kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.

O pergalę garantavusią į kitą etapą iškovojo „Liverpool“ klubas, kuris tik po baudinių serijos iš tolimesnių kovų elimavo „Derby County“ futbolininkus.

Alexas Oxlade‘as Chamerlainas 15-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau nukreipti kamuolio į vartus tiksliai nepavyko.

Maxas Birdas 51-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Harvey Elliottas 82-ąją minutę atliko smūgį, tačiau Joe Wildsmithas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Roberto Firmino 86-ąją minutę atliko smūgį į galva dešinįjį vartų kampą, tačiau J.Wildsmithas apgynė savo saugomus vartus.

Per pagrindinį rungtynių laiką komandoms pasižymėti nepavyko, todėl nugalėtoją teko aiškintis baudinių serijos metu.

„Liverpool“ baudinių serijos metu realizavo tris smūgius iš penkių, tuo tarpu „Derby County“ vos du iš penkių ir Jurgeno Kloppo auklėtiniai iškovojo kelialapį į kitą etapą.