Dramblio Kaulo Kranto futbolo rinktinė trečiąjį kartą per visą istoriją tapo Afrikos čempionais.

Dramblio Kaulo Kranto rinktinė finale namuose rezultatu 2:1 palaužė Nigerijos futbolininkus.

38-ą minutę pirmąjį smūgį sudavė Nigerija, o įvartį pelnė Williamas Troostas-Ekongas.

Dramblio Kaulo Kranto rinktinė savo pirmąjį įvartį pelnė 62-ą minutę, kai pasižymėjo Franckas Kessie, o 81-ą minutę pergalingu tapusi smūgį atliko Sebastienas Halleris.

Dramblio Kaulo Krantas pastarąjį kartą šį titulą jie buvo iškovoję 2015 m., o Afrikos čempionais tapo 3-ąjį kartą.

Bronzą šiame turnyre iškovojo Pietų Afrikos Respublikos futbolininkai, kurie po 11 m baudinių serijos palaužė Kongo Demokratinės Respublikos futbolininkus.