68
Lietuva – Juodkalnija  (Paulius Peleckis/ BNS nuotr.)

„Euro 2024“ atranka: fantastiškame keturių įvarčių trileryje – Lietuvos rinktinės lygiosios su Juodkalnija

Lemiamo įvarčio vaizdo įrašas, fotogalerija

Lietuvos rinktinė Europos futbolo 2024 m. čempionato atrankos G grupės rungtynėse sužaidė 2:2 su Juodkalnijos futbolininkais.

68

Lietuva pelnė įvartį pirma, tačiau vėliau juodkalniečiai pelnė du iš eilės ir išsiveržė į priekį. Galiausiai lietuvius išgelbėjo Fiodoras Černychas, kuris pelnė įvertį 94-ąją rungtynių minutę,

Lietuviai atliko 3 smūgius į vartus, o varžovai – 6.

Edgaro Jankausko auklėtiniai kontroliavo kamuolį 56 proc. žaidimo laiko ir rungtynėse kėlė du kampinus. Juodkalnija nuo kampinio gairelės atakavo 7 kartus.

Eligijus Jankauskas 3-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai gynėsi užtikrintai. Vukanas Savičevičius 8-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie lietuvių vartų nepavyko. V.Savičevičius 13-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau pastarasis skriejo virš skersinio.

Gvidas Gineitis 22-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų. E.Jankauskas 34-ąją minutę atliko pavojingą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau nei vienam iš komandos draugų jo uždaryti nepavyko. Risto Radunovičius 36-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų.

Arvydas Novikovas 38-ąją minutę atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas. V.Savičevičius 42-ąją minutę atliko smūgį dešine koja, tačiau kamuolys atsidūrė Edvino Gertmono rankose. G.Gineitis 48-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai sugavo vartų sargas. A.Novikovas 52-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau pastarasis skriejo virš skersinio.

Nikola Krstovičius 57-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką, tačiau po VAR peržiūros buvo užfiksuota nuošalė ir įvartis įskaitytas nebuvo. Stevanas Jovetičius 66-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį užtikrintai atrėmė E.Gertmonas. Gytis Paulauskas 71-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Lietuvos rinktinę į priekį 1:0.

N.Krstovičius 78-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. Justas Lasickas 80-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir pasižymėti nepavyko. Stefanas Savičius 89-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir persvėrė rezultatą Juodkalnijos naudai 2:1. Fedoras Černychas 94-ąją minutę galingu smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir išlygino rungtynių rezultatą 2:2.

Sekmadienį Lietuvos rinktinė vėl žais Kauno stadione ir susitiks su Serbijos futbolininkais.

Tai vėl niekur nerodo? Naujas stadionas, pilnos tribūnos, o oficialių Nacionalinės rinktinės rungtynių joks TV kanalas nerodo.. Neatgaivinsime taip futbolo Lietuvoje niekada