Be pralaimėjimų Eurolygoje ir toliau keliauja Madrido „Real“ (9-0) krepšininkai. Titulą ginantis karališkasis klubas namuose 99:75 (27:17, 17:16, 23:18, 32:24) nesulaukė pasipriešinimo iš Berlyno ALBA (1-9) klubo, kuris pralaimi jau penktą kartą paeiliui.

Aikštės šeimininkai jautį už ragų stvėrė jau susitikimo pradžioje ir pirmajame kėlinyje po atkarpos 11-0 gerokai atsiplėšė (26:13).

Nors antrajame ketvirtyje vokiečiai pristabdė Ispanijos ekipą, bet po didžiosios pertraukos šie tęsė savo dominavimą ir skirtumas ėmė augti dar labiau (67:48).

Galiausiai ketvirtajame kėlinyje jis pasiekė rekordines aukštumas – 25 taškus (97:72) – ir aikštės šeimininkai šventė triuškinančią pergalę – 99:75.

Nugalėtojai tritaškius metė net 59 proc. taiklumu. Tikslą pasiekė 16 šūvių iš 27 bandymų. Maža to, jie atliko ir 32 rezultatyvius perdavimus.

„Real“: Mario Hezonja 26 (5/7 dvit., 5/6 trit., 1/1 baud.), Walteris Tavaresas ir Džananas Musa po 11, Sergio Rodriguezas 8 (10 rez. perd.), Facundo Campazzo (13 rez. perd.), Sergio Llullas ir Eli Ndiaye po 7.

ALBA: Gabriele Procida 14 (3/6 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), Johannesas Thiemannas 12 (4 per. kam.), Malte Delow 9, Maatteo Spagnolo, Jonas Mattisseckas, Ziga Samaras (5 rez. perd.) ir Khalifa Koumadje (8 atk. kam.) po 8.