Antrosios pergalės iš eilės prieš Dalaso „Mavericks“ (24/17) nepavyko pasiekti Naujojo Orleano „Pelicans“ (24/17). Jono Valančiūno atstovaujama komanda svečiuose 120:125 (17:33, 42:26, 40:33, 21:33) nusileido varžovams.

Jonas Valančiūnas rungtynėse pasirodė blankiai. Lietuvis per 19 minučių pelnė 6 taškus (2/5 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir 4 sykius prasižengė.

„Pelicans“ gretose geriausiai pasirodė Zionas Williamsonas, pelnęs 15 taškų ir CJ McColllumas, kuris į komandos sąskaitą įrašė 11 taškų.

Naujasis Orleanas strigti pradėjo jau rungtynių pradžioje. Pirmajame kėlinyje Dalaso klubas sukūrė atkarpą 14:1, po kurios šis susikrovė dviženklį pranašumą (5:16).

„Pelicans“ kiek pavyko pristabdyti varžovus, bet ketvirčio pabaigoje praleisti penki taškai iš eilės leido šiems pirmauti beveik dvigubu skirtumu – 17:33.

Antrajame kėlinyje svečiai ant parketo žengė su kita energija ir atotrūkis ėmė mažėti (24:33), o po atkarpos 12:0 rezultatą pavyko persverti (36:35).

Trečiajame kėlinyje po Jordano Hawkinso dvitaškio ketvirčio pabaigoje svečiai susikrovė dviženklį pranašumą (89:99).

Likus 7 minutėms iki mačo pabaigos „Pelicans“ pirmavo 7 taškais, bet „Mavericks“ ir vėl spurtavo 11:0 ir likus 3,5 minutės išsiveržė į priekį 115:111.

Netrukus 3 taškus pridėjo Kyrie Irvingas, Joshas Greenas įsmeigė tritaškį ir šeimininkai buvo priekyje 6 taškais (121:115), o „Pelicans“ sugrįžti jau nebepavyko.

Aikštelės šeimininkų gretose „Mavericks“ fenomenaliai pasirodė Timo Hardaway'aus ir Kyrie Irvingo duetas. Jie atitinkamai surinko 41 ir 42 taškus, o visa likusi komanda pasižymėjo 42-iem taškais.

„Mavericks“: Kyrie Irvingas 42 (13/28 met., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Timas Hardaway'us 41 (9/15 trit.), Joshas Greenas 13, Granas Williamsas 7 (7 rez. perd.).

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 30 (12/17 dvit.), C.J.McCollumas 23 (6 atk. kam.), Trey'us Murphy ir Larry Nance'as (8 atk. kam.) po 14, Brandonas Ingramas 12 (5 atk. kam., 5 rez. perd.).