Šeštadienį Kaune tęsėsi „Optibet A lygos“ pirmojo turo kovos, o miesto derbyje susidūrė ambicijų šiame sezone nestokojantis „Kauno Žalgiris“ ir Kauno rajono „Hegelmann“. Andrius Skerlos kariauna namuose 2:1 (0:0) įveikė žalgiriečius, kurių praėjusiais metais nepalaužė per ketverias tarpusavio rungtynes.

Pirmasis kėlinys pavojingais epizodais neįsiminė. Bene vienintelė gresmingesnė situacija buvo, kai Gratas Sirgėdas kėlė kampinį ir kamuolys skriejo į vartų plotą, bet savo vietoje buvo Ignas Plūkas.

Antrąją rungtynių pusę geriau pradėjo žalgiriečiai, kuriuos 53-ią minutę po Marko Pejičiaus perdavimo vienu lietimu į priekį išvedė Gratas Sirgėdas 0:1.

Visgi tokia rungtynių baigtis netenkino „Hegelmann“ futbolininkų, kurie padidino rungtynių tempą ir jau 69-ą minutę rezultatą išlygino Ignas Kružikas.

Per likusį rungtynių laiką abi komandos turėjo gerų progų pasižymėti, o pergalę Kauno rajono ekipai nulėmė tikslus komandos kapitono Viliaus Armanavičiaus smūgis per pridėtą rungtynių laiką.