Anglijos „Premier“ lygoje netikėtai taškus prarado „Liverpool“ komanda.

Rungtynėse su „Luton“ komanda „Liverpool“ buvo arti pralaimėjimo, bet įvartis per pridėtą laiką leido jiems iškovoti tašką 1:1 pasibaigusioje akistatoje.

Rungtynių pradžioje itin aktyviai žaidė „Liverpool“ puolėjas Darwinas Nunezas, kuriam išnaudoti savo progų nepavyko. Vieną iš jo smūgių atrėmė vartininkas, o kitas šūvis pataikė į vartų konstrukciją.

Savo progą turėjo ir Diogo Jota, bet ir su jo smūgiu susidorojo „Luton“ vartininkas Thomasas Kaminskis.

70-ąją minutę D. Nunezas buvo priverstas griebtis už galvos. Jis turėjo idealią progą pasižymėti iš kelių metrų, bet puolėjo smūgis praskriejo gerokai virš varžovų vartų.

Neišnaudojusius savo progų varžovus „Luton“ nubaudė greitos kontratakos metu. Jos smaigalyje atsidūręs Tahithas Chongas išvedė rungtynių šeimininkus į priekį.

Nuo pralaimėjimo „Liverpool“ išgelbėjo Luisas Diazas. Jau penktąją pridėto laiko minutę jis aukštai iššokęs galva pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą. Po pelnyto įvarčio jis priminė apie savo nemalonią situaciją užrašu ant marškinėlių. Žaidėjas ant jų buvo užsirašęs: „Laisvę mano tėčiui“, primindamas, jog nusikaltėliai vis dar yra pagrobę futbolininko tėvą.