Antradienio vakarą Kauno „Žalgiris“ LKL ketvirtfinalio rungtynėse 76:58 (23:14, 17:22, 18:10, 18:12) įveikė Mažeikių „M Basket-Delamonde“ krepšininkus ir užtikrintai prasibrovė į pirmenybių pusfinalį seriją laimėję 2:0.

Primename, kad pirmose ketvirtfinalio serijos rungtynėse pergalę Andrea Trinchieri auklėtiniai pasiekė rezultatu 97:61. Ši serija vyko iki dviejų pergalių.

Kauniečiai nuo pirmųjų mačo minučių ėmė krautis pranašumą ir po Lauryno Biručio dėjimo pirmavo 8:2. Netrukus šeimininkai ėmė mažinti deficitą (7:8), bet Tomas Dimša ir L.Birutis turėjo atsaką – 15:11. Svečių persvara augo ir pasiekė dviženklę ribą (21:11), o po pirmojo ketvirčio „Žalgiris“ buvo priekyje 23:14.

Antrajame kėlinyje A. Trinchieri užsidirbo techninę pražangą, mažeikiškiai vėl kilo į kovą bei po Einaro Tubučio metimo atsiliko 25:35. Šeimininkai netrukus susiėmė ir ėmė mažinti savo atsilikimą. Pasibaigus antram ketvirčiui „M Basket-Delamode“ atsiliko tik 36:40.

„Žalgiris“ trečiajame kėlinyje įjungė aukštesnę pavarą ir surengė atkarpą 16:3. Svarų, bet ne triuškinamą pranašumą kauniečiai išsaugojo iki ketvirčio pabaigos – 58:46.

Ketvirtasis ketvirtis prasidėjo nerezultatyvia kova, tačiau žingsnis po žingsnio „Žalgiris“ tolo – 65:48. Skirtumas artėjo prie triuškinimo ribos (69:50) ir galiausiai „Žalgiris“ rungtynes uždarė ramiai.

„M Basket-Delamode“: Chauncey Collinsas (2/8 trit.) ir Martynas Gecevičius (4/7 trit.)– po 12, Giedrius Staniulis 11 (8 atk. kam.), Einaras Tubutis 9, Alexas Antetokounmpo 6.

„Žalgiris“: Laurynas Birutis 15 (5 atk. kam.), Tomas Dimša 11, Brady Manekas 10 (8 rez. perd.), Keenanas Evansas 9, Lukas Lekavičius 7.