Penktadienį Cristiano Ronaldo pelnė du įvarčius, o jo atstovaujama „Al-Nassr“ ekipa Saudo Arabijos profesionalų lygos rungtynėse 4:3 palaužė „Al Ahli“ komandą.

Pirmąjį savo įvartį C.Ronaldo pelnė 4-ąją minutę, kai pasižymėjo po Sadio Mane perdavimo greitoje atakoje vartams skęstant svečių komandos sirgalių paleistuose dūmuose.

Netrukus rezultatas tapo 2:0, bet 30-ąją minutė  Franckas Kessie „Al Ahli“ atsilikimą sušvelnino (1:2). Visgi jau per teisėjo pridėtą laiką Andersonas Talisca vėl padidino „Al-Nassr“ persvarą iki 3:1.

Antrojo kėlinio pradžioje R. Mahrezas vėl sumažino atsilikimą iki vieno įvarčio, bet čia pat C. Ronaldo pasižymėjo dar kartą ir rezultatas tapo 4:2.

Deficitą iki vieno „Al Ahli“ vėl sumažino 87-ą minutę, kai įvartį pelnė Firas Al Brikan, tačiau išplėšti lygiųjų jiems nepavyko.