Įspūdingai žaidęs Giannis Antetokounmpo vedė Milvokio „Bucks“ (7/8) ekipą į pergalę. Mike’o Budenholzerio auklėtiniai namuose 109:102 (30:32, 34:21, 21:30, 24:19) įveikė Los Andželo „Lakers“ (8/8) komandą.

G.Antetokounmpo nugalėtojams pelnė 47 taškus, atkovojo 9 kamuolius. Jis pataikė 18 metimų iš 23 ir sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes.

Po aštuonių praleistų mačų į aikštę grįžęs Khrisas Middletonas šiąnakt surinko 16 taškų. Jis pataikė du tritaškius ir pagal įmestus tolimus metimus klube (1 051) pavijo Ray Alleną.

„Lakers“ komanda toliau verčiasi be LeBrono Jameso, o ją į priekį vedė 25 taškus pelnęs Talenas Hortonas-Tuckeris.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje du tritaškius pataikęs Kh.Middletonas padėjo šeimininkams kiek atitrūkti. Vėliau likus žaisti 2:06 minutei G.Antetokounmpo dvitaškis su pražanga padidino skirtumą iki 10 taškų.

„Lakers“: Talenas Hortonas-Tuckeris 25 (12 atk. kam.), Russellas Westbrookas 19 (15 rez. perd.), Anthony Davisas 18 (9 atk. kam.), Malikas Monkas 11.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 47 (18/23 met., 9 atk. kam.), Bobby Portisas 17, Khrisas Middletonas ir Patas Connaughtonas po 16.