Dalaso „Mavericks“ dramatiškai laimėjo šeštąsias Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynes ir žengė į kitą etapą. Jasono Kiddo auklėtiniai namų arenoje 117:116 (23:30, 25:34, 35:26, 34:26) nugalėjo Oklahomos „Thunder“ klubą bei seriją laimėjo 4-2.

„Thunder“ pirmavo didžiąją dalį rungtynių ir trečiajame ketvirtyje buvo priekyje 17 taškų persvara. Po trijų kėlinių komandas skyrė septyni taškai ir nugalėtojas sprendėsi paskutinę minutę.

Likus žaisti 2,5 sekundėms Shai Gilgeous-Alexanderis prasižengė prieš tritaškį metusį P.J.Washingtoną. Puolėjas pirmus du baudų metimus realizavo ir išvedė „Mavericks“ į priekį 117:116, o trečiąją baudą prametė tyčią ir Oklahoma normalios atakos suregzti nespėjo.

„Mavericks“ komandai Luka Dončičius pelnė 29 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 10 perdavimų. Po 22 taškus įmetė Kyrie Irvingas ir Derrickas Jonesas.

Pralaimėjusiems Shai Gilgeous-Alexanderis surinko 36 taškus bei atliko 8 perdavimus.

Dalaso komanda konferencijos finale susitiks su Denverio „Nuggets“ ir Minesotos „Timberwolves“ poros laimėtoja.

„Mavericks“: Luka Dončičius 29 (5/9 dvit., 4/6 trit., 10 atk. kam., 10 rez. perd., 7 kld.), Kyrie Irvingas (5/13 dvit., 4/10 trit., 4 kld.) ir Derrickas Jonesas (4/7 dvit., 4/6 trit., 4 atk. kam.) po 22, Dereckas Lively 12 (5/6 dvit., 15 atk. kam.), Danielius Gaffordas 10 (4/7 dvit., 7 atk. kam.).

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 36 (10/20 dvit., 4/5 trit., 8 rez. perd.), Jalenas Williamsas 22 (5/11 dvit., 3/5 trit., 9 atk. kam., 8 rez. perd.), Chetas Holmgrenas 21 (8/8 dvit., 1/7 trit.), Isaiahas Joe (3/4 trit.) ir Luguentzas Dortas (2/7 trit.) po 11.