10
„,Man United“  – „Liverpool“ (nuotr. SCANPIX)

Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos intriguojančios rungtynės tarp dviejų principinių varžovų. Sekmadienio vakarą „Liverpool“ namuose 0:0 baigė akistatą su „Manchester United“ komanda.

10

Pirmajame kėlinyje „Liverpool“ atliko daugybę smūgių į varžovų vartus, o arčiausiai tikslo buvo Virgilas van Dijkas. Visgi, po kampinio atliktą jo smūgį atrėmė vartininkas.

Antrajame kėlinyje savo progą turėjo Trentas Alexanderis-Arnoldas, bet jam nepavyko pataikyti į vartų plotą. Tuo tarpu su Luiso Diazo smūgiu susitvarkė Andre Onana.

Rungtynes „Manchester United“ baigė dešimtyje. Jau per pridėtą laiką Diogo Dalotas užsidirbo dvi geltonas korteles.

Šiose rungtynėse „Liverpool“ atliko net 34 smūgius, kai tuo tarpu „United“ laimę smūgiuodami pabandė tik 6 kartus.

Lygos lyderiu dabar tapo Londono „Arsenal“ klubas, kuris kiek anksčiau namuose 2:0 nugalėjo „Brighton“ futbolininkus.