Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado „Crvena Zvezda“ (9/14) Berlyne 89:80 (18:16; 33:20; 21:18; 26:17) nusileido vietos ALBA (5/18).

Šeimininkų komandą į pergalė vedė Mattas Thomasas, kuris surinko 19 taškų ir atkovojo 5 kamuolius.

Tuo tarpu „Crvena Zvezda“ rezultatyviausiai pasirodė Yago dos Santosas, kuris pelnė 20 taškų, atkovojo 2 kamuolius ir padavė 2 rezultatyvius perdavimus.

R. Giedraitis savo komandoje buvo antras pagal rezultatyvumą, o jo sąskaitoje – 15 taškų, 6 atkovoti kamuoliai ir 1 rezultatyvus perdavimas.

Pastarieji iškovojo antrąją pergalę per pastaruosius tris mačus ir pakilo iš turnyrinės lentelės dugno žemyn nustumdami Vilerbano ASVEL (4-18). Tuo tarpu serbams tai buvo trečioji nesėkmė per pastaruosius keturis susitikimus turnyre.

Kertiniu tapo antrasis kėlinys, kuriame aikštės šeimininkai ėmė dominuoti ir surengė spurtą 9-0. Po jo skirtumas tarp ekipų tapo dviženklis (26:38).

Dar iki didžiosios pertraukos vokiečiams pavyko atsiplėšti net 18 taškų atstumu (33:51).

Trečiajame kėlinyje Berlyno komandos pranašumas pasiekė 22 taškų ribą (48:70).

Nepaisant tokio skirtumu, lemiamo ketvirčio metu serbai sugebėjo sugrįžti į rungtynes ir atkūrė intrigą. Likus žaisti 2 minutes, po Yago dos Santoso tritaškio ekipas teskyrė 5 taškai (78:83). Visgi, lemiamu metu oponentai neklydo mesdami baudų metimus. Šie pataikė šešis kartus iš eilės ir pergalės nepaleido – 80:89.

ALBA: Mattas Thomasas 19 (5/9 tritaškiai, 5 atk. kam.), Gabriele Procida 17, Sterlingas Brownas 12, Yanni Wetzellis 11 (9 atk. kam., 21 naud. bal.).

„Crvena Zvezda“: Yago dos Santosas 20, Rokas Giedraitis 15, Javonte Smartas 14 (1/6 tritaškiai), Adamas Hanga 10, Joelis Bolomboy‘us 9 (11 atk. kam.).