Kontrolinių rungtynių starte su Ukrainos krepšininkais susitikusi Lietuvos rinktinė įrodė savo pranašumą. Paskutiniame kėlinyje tikrą pirtį varžovams užkūrę lietuviai ukrainiečius pranoko 100:72.

Rezultatyviausiai Panevėžyje šįvakar žaidė Vaidas Kariniauskas, kuris į ukrainiečių krepšį sumetė 18 taškų.

Visgi, nors rezultatas – triuškinantis, V. Kariniauskas sakė, kad dar tikrai yra, kur pasitempti.

„Tikrai dar ne pačios geriausios rungtynės kokybės prasme. Treneris išbando naujus žaidėjus, visi iš skirtingų kampų susirinkę – vieni iš vieno, kiti iš kito, tai bandome susilipdyti. Manau, kad geras testas“, – po rungtynių kalbėjo krepšininkas.

Rungtynių metu buvo galima pastebėti, kaip puikiai aikštėje vienas su kitu bendrauja Donatas Motiejūnas ir V. Kariniauskas. Paklaustas, iš kur toks ryšys tarp krepšininkų, aukštaūgis atsakė, kad jis prasidėjo ne rinktinės stovykloje.

„Yra ryšys, pažįstu jį iš anksčiau. Jis moka gerai pasuoti, stengiuosi žaisti prie kamuolio, kad jis mane surastų“, – aiškino V. Kariniauskas.

Krepšininkas taip pat sakė, kad dar geriau komanda galėtų pasirodyti praleidusi daugiau laiko aikštėje.

„Turbūt geriau susižaisti reiktų. Su kiekvienomis rungtynėmis vis geriau pajausime vienas kitą ir pagerinsime sąlygas“, – sakė jis.

Kitas išbandymas mūsiškių laukia rugpjūčio 1 d. (antradienį), kuomet 19.30 val. „Žalgirio“ arenoje prasidės susitikimas su Sakartvelo rinktine. Tiesiogiai mačą transliuos TV3 televizija ir naujienų portalas tv3.lt.