Trečią nesėkmę iš eilės Eurolygoje patyrė Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado „Crvena Zvezda“ (10-17) komanda.

Serbijos klubas svečiuose 66:74 (19:20, 8:12, 19:21, 20:21) neatsilaikė prieš Miuncheno „Bayern“ (12-15) krepšininkus. Pablo Laso auklėtiniai iškovojo trečią pergalę per pastaruosius keturis mačus turnyre.

R. Giedraitis per 21 minutę ir 28 sekundes pelnė 4 taškus (2/5 dvit., 0/1 trit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, 3 sykius prasižengė ir surinko -1 naudingumo balą.

Nors serbai dominavo pirmajame kėlinyje ir turėjo 9 taškų pranašumą (19:10), tačiau jo neišlaikė net iki ketvirčio pabaigos.

Aikštės šeimininkų spurtas 10-0 visiškai atėmė persvarą iš oponentų (19:20). Pastarieji perėmė iniciatyvą ir po didžiosios pertraukos susikrovė jau dviženklį pranašumą (29:40).

Serbai lemiamo ketvirčio pradžioje priartėjo (51:53), bet neilgam. Netrukus voiečiai pelnė 6 taškus be atsako ir vėl nutolo (57:68). Per likusias dvi minutes svečiai intrigos neatkūrė ir turėjo pripažinti oponentų pergalę – 66:74.

„Crvena Zvezda“: Javonte Smartas 13 (4/5 dvit., 1/5 trit., 2/2 baud.), Joelas Bolomboyus 11 (9 atk. kam.), Nemanja Nedovičius 10, Luka Mitrovičius 9, Yago dos Santosas 7 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Adamas Hanga ir Rokas Giedraitis po 4.

„Bayern“: Devinas Bookeris 22 (7/11 dvit., 1/5 trit., 5/6 baud.), Serge'as Ibaka 12 (6/7 dvit., 8 atk. kam.), Andreasas Obstas 9, Leandro Bolmaro 7, Isaacas Bonga 6, Vladimiras Lučičius ir Dankoa Brankovičius po 5.