Oradijos mieste Rumunijoje savaitgalį vykusiose WDSF pasaulio reitingo varžybose Lietuvos šokėjai iškovojo du medalius – sidabro ir bronzos.

Jais pasipuošė jaunimo amžiaus grupės šokėjai Kipras Kūra ir Elzė Gintvilė Valiūnaitė (Klaipėdos “Žingsnis” ir Vilniaus “Ratuto”). Standartinių šokių programoje mūsiškiai buvo 2-ieji, o Lotynų Amerikos šokių – 3-ieji. Visi K. Kūros ir E. G. Valiūnaitės šokiai finale buvo įvertinti lygiai taip, kaip ir užimta galutinė pozicija. Abejose programose Lietuvos šokėjai į priekį praleido tik parketo šeimininkus: standartinių šokių varžybose S. A. Padurariu ir M. E. Constandache, Lotynų Amerikos šokių varžybose – N. D. Barbosu ir I. Iorgovan bei W. B. Kostner ir K. Vida.

Šios amžiaus grupės standartinių šokių varžybų pusfinalyje Gvidas Čepaitis ir Armantė Žagelytė (Kauno “Rolo”) užėmė 9-ąją vietą. Standartinių šokių varžybose iš viso dalyvavo 35 poros, o Lotynų Amerikos šokių turnyre – 41 duetas.

Varžybose teisėjavo vertintojas iš Lietuvos Remigijus Suslavičius.