Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse svarbią pergalę šventė „Barcelona“, namuose 2:0 (1:0) įveikusi „Real Sociedad“ ekipą.

Tikslą finišuoti antri Ispanijos pirmenybėse turintys Xavi auklėtiniai į priekį išsiveržė 40-ą rungtynių minutę po tikslaus 16-mečio Lamine'o Yamalio smūgio kontraatakoje.

Šį sezoną 16-metis „Barcelona“ akademijos auklėtinis jau yra įmušęs 5 įvarčius ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus. Dar du rezultatyvius perdavimus jis pridėjo Čempionų lygoje.

Jis jau perrašė Ispanijos lygos istoriją ir tapo jauniausiu futbolininku rungtynėse įmušusiu dublį. Tą jis padarė vasario 11 d. rungtynėse prieš „Granada“. Tą jis padarė būdamas šešiolikos metų ir 87 dienų.

Pranašumą padvigubinti „Barcelonai“ pavyko tik per antrojo kėlinio pridėtą laiką, kai skirtą 11 metrų baudinį realizavo Raphinha.

Iki čempionato pabaigos likus žaisti tris turus „Girona“ klubą „Barcelona“ lenkia vienu tašku. Žironos klubas penktadienį 2:2 sužaidė lygiosiomis su „Alaves“.

Čempionų titulą jau anksčiau laiko yra užsitikrinęs Madrido „Real“ klubas.