„Trail Blazers“ laimėjo, Anthony bando įrodyti savo vertę

Carmelo Anthony su Portlando „Trail Blazers“ (7/12) ekipa įsirašė antrąją pergalę iš eilės.

Terry Stottso auklėtiniai namuose 136:119 (42:26, 21:24, 41:27, 32:42) palaužė Oklahomos „Thunder“ (6/11) ekipą.

C. Anthony solidžiai pasirodė antrose rungtynėse iš eilės.

Puolėjas per 29 minutes pelnė 19 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Jis pataikė 9 metimus iš 11.

C. Anthony žaidė prieš buvusią savo komandą „Thunder“.

Portlando komandoje šeši žaidėjai įmetė daugiau nei 14 taškų, o rezultatyviausias su 27 taškais buvo Damianas Lillardas.

„Trail Blazers“ po trijų kėlinių pirmavo 27 taškų persvara ir jau tada mačo nugalėtojas buvo aiškus.

„Thunder“: Abdelis Naderas 23, Chrisas Paulas 16, Danilo Gallinari 14, Shai Gilgeous-Alexanderis 11, Dennisas Schroderis 10.

„Trail Blazers“: D. Lillardas 27, C.J. McCollumas 22, Hassanas Whiteside‘as 21 (16 atk. kam.), Carmelo Anthony 19, Rodney Hoodas ir Anfernee Simonsas po 14.