Toliau be pralaimėjimų Eurolygoje žygiuoja Madrido „Real“ (7/0) ekipa, kuri išvykoje 76:73 (24:26, 19:23, 20:13, 13:11) palaužė Valensijos „Valencia“ (5/3) krepšininkus.

Pirmoje dvikovos dalyje dažniau priekyje buvo „Valencia“ ekipa, kuri niekur toli neatitrūko – 7 taškais (47:40) pirmavo antrojo ketvirčio pabaigoje.

Po pertraukos jau „Real“ turėjo iniciatyvą savo rankose, tačiau pirmavo 1–3 taškais – 63:62 sužaidus tris ketvirčius. Paskutiniajame kėlinyje tokia tęsėsi kova taškas į tašką.

Prasidėjus paskutinei minutei rezultatas tapo lygus – 72:72. Tuomet Facundo Campazzo prasiveržimu išvedė svečius į priekį – 74:72.

„Valencia“ ataka buvo netiksli, o pražanga sustabdytas F.Campazzo sumetė baudas (76:72), įtvirtindamas pergalę.

„Real“: Gabrielis Deckas 17, Facundo Campazzo 15 (3/6 tritaškiai, 5 atk. kam., 5 rez. perd., 23 naud. bal.), Mario Hezonja 12, Džananas Musa 10, Rudy Fernandezas ir Walteris Tavaresas (7 atk. kam., 4 blk.) po 6.

„Valencia“: Brandonas Daviesas 22 (20 naud. bal.), Semi Ojeleye 13, Chrisas Jonesas ir Damienas Inglisas po 12.