„Premier“ lygos 16-ojo turo starte sunkią pergalę iškovojo „Crystal Palace“ palažusi „Liverpool“ komanda.

Šeštadienį „Liverpool“ išvykoje pasinaudojo oponentų gauta raudona kortele ir 2:1 palaužė „Crystal Palace“ komandą.

Rungtynėse du kartus svarbų vaidmenį suvaidino VAR. Jei pirmajame kėlinyje į „Liverpool“ vartus skirtas baudinys už Virginio van Dijko pražangą baudos aikštelėje, buvo atšauktas dėl po peržiūros užfiksuoto anksčiau sekusio „Crystal Palace“ taisyklių pažeidimo, tai antrajame kėlinyje jų sprendimas jau buvo palankus šeimininkams ir jie įgijo teisę 11 metrų baudiniui.

57-ąją minutę nuo 11 metrų žymos užtikrintai atakavo Jeanas-Philippe Mateta.

75-ąją minutę „Crystal Palace“ liko dešimtyje. Už greitos atakos sustabdymą teisėjas antrąją geltoną kortelę parodė Jordanui Ayew.

Iškart po šio epizodo „Liverpool“ išlygino rezultatą. Po Mohamedo Salah smūgio kamuolys pataikė į varžovų gynėją ir po rikošeto atsidūrė „Crystal Palace“ vartuose.

Jau per pridėtą laiką svečiams pavyko išplėšti pergalę. Smūgiu iš už baudos aikštelės ribų Harvey Elliottas įsuko kamuolį į vartų kampą.