Triuškinančią pergalę Eurolygoje iškovojo Madrido „Real“ (2-0) krepšininkai.Chuso Mateo auklėtiniai svečiuose 103:80 (26:24, 29:17, 25:19, 23:20) susitvarkė su Stambulo „Anadolu Efes“ (0-2) komanda.

Skirtumas tarp ekipų išryškėjo dar pirmajame kėlinyje, kuomet svečiai surengė spurtą 12-0 ir galingai šovė į priekį (26:9).

Po šio momento Madrido ekipa užtikrintai kontroliavo situaciją aikštėje, o trečiajame kėlinyje atstumą padidino jau iki 23 taškų (71:48).

Vėliau aikštės šeimininkams atsitiesti taip ir nepavyko, tad triuškinanti pergalė atiteko svečiams iš Ispanijos – 103:80.

Karjeros mačą sužaidė Guerschonas Yabusele. Puolėjas surinko 39 naudingumo balus ir pagerino asmeninį rekordą (37).

Prancūzas per 26 minutes pasižymėjo 22 taškais, 8 atkovotais, 2 perimtais kamuoliais, 4 rezultatyviais perdavimais ir 4 išprovokuotomis pražangomis. Krepšininkas išvengė ir klaidų, ir pražangų.

„Real“: Guerschonas Yabusele 22 (3/4 dvit., 3/3 trit., 7/7 baud., 8 atk. kam., 39 n. b.), Fabienas Causeuras 18, Facundo Campazzo 15 (10 rez. perd.), Mario Hezonja 14 (8 atk. kam.), Džananas Musa 10.

„Anadolu Efes“: Dariusas Thompsonas 20 (6/9 dvit., 2/3 trit., 2/3 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Rodrigue'as Beauboisas 19, Derekas Willisas ir Ante Žižičius (7 atk. kam.) po 9, Tiboras Pleissas 6.