Dominavusi Minesotos „Timberwolves“ komanda Vakarų konferencijos pusfinalyje įsirašė antrąją pergalę. Chriso Fincho auklėtiniai svetimoje arenoje 106:80 (28:20, 33:15, 21:25, 24:20) nugalėjo Denverio „Nuggets“ komandą ir serijoje pirmauja 2-0.

Kitos dvejos rungtynės bus žaidžiamos Minesotoje.

Nugalėtojus į priekį vedė Anthony Edwardsas ir Karlas-Anthony Townsas, kurie kartu pelnė po 27 taškus. „Timberwolves“ komandai šiose rungtynėse nepadėjo Rudy Gobertas, prancūzo šeima sulaukė šeimos pagausėjimo.

„Nuggets“ komandai Aaronas Gordonas surinko 20 taškų, Nikola Jokičius įmetė 16 ir sugriebė 16 kamuolių.

Minesotos komanda jau po dviejų kėlinių pirmavo 61:35 ir tai buvo didžiausias „Nuggets“ komandos deficitas namų arenoje po ilgosios pertraukos atkrintamųjų istorijoje.

Antroje mačo pusėje NBA čempionai neatsitiesė ir vienu metu atsiliko 32 taškų deficitu.

„Timberwolves“ šiose atkrintamosiose dar nė karto nepralaimėjo ir iškovojo šeštąją pergalę iš tiek galimų.

„Nuggets“: Aaronas Gordonas 20 (5/9 dvit., 3/5 trit., 4 atk. kam.), Nikola Jokičius 16 (5/12 dvit., 16 atk. kam., 8 rez. perd., 4 kld.), Justinas Holiday 13 (4/5 trit.), Michaelas Porteris 9 (3/5 dvit., 1/7 trit., 5 atk. kam., 4 kld.), Jamalas Murray 8 (3/14 dvit., 0/4 trit., 13 atk. kam., 4 kld.).

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas (10/13 dvit., 1/4 trit., 7 rez. perd., 4 kld.) ir Karl-Anthony Townsas (7/10 dvit., 3/5 trit., 12 atk. kam.) po 27, Nazas Reidas (1/6 dvit., 4/8 trit., 5 atk. kam., 4 blk.) ir Nickeilas Alexander-Walkeris (4/7 trit., 6 atk. kam.) po 14, Kyle Andersonas 6 (3/7 dvit., 9 atk. kam., 8 rez. perd.).