Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino „Cadiz“ futbolininkus.

Svečius į priekį išvedė Rodrygo, kuris 14-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimesnės distancijos po puikaus reido nuginklavo vartininką.

Pavojingų momentų sukūrė ir šeimininkai, bet ir svečiai antrojo kėlinio pradžioje neišnaudojo dar vieno idealaus šanso pasižymėti.

Galiausiai vis tas pats Rodrygo 64-ąją minutę antrą kartą puikiu smūgiu tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

O nepailstantis Jude’as Bellinghamas 74-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Tuo tarpu Italijos „Serie A“ lygoje sekmadienį įvykusios lyderių rungtynės tarp Turino „Juventus“ ir Milano „Inter“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Dušanas Vlahovičius 27-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Juventus“ ekipą į priekį 1:0.

Bet netrukus Lautaro Martinezas 33-ąją minutę nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Abi komandos dar turėjo šansų įmušti, bet įvarčiu vis dėlto daugiau pelnyta nebuvo.