Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos „Barcelona“ (18/9) ekipa penktadienio vakarą namuose 67:77 (21:12, 14:21, 16:27, 16:17) nusileido Monako „AS Monaco“ (17/10) klubui, kuriam atstovauja Donatas Motiejūnas.

Pirmajame kėlinyje dominavusi „Barcelona“ po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 21:12. „AS Monaco“ atkuto antrajame ketvirtyje, kai spurtavo 15:4 ir išsiveržė į priekį – 27:25. Vis dėlto šeimininkai pirmąją mačo dalį baigė nežymiai pirmaudami – 35:33.

Po didžiosios pertraukos jau svečiai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir po atkarpos 9:2 truktelėjo į priekį – 56:48. Prieš lemiamą atkarpą „AS Monaco“ pranašumas siekė 9 taškus – 60:51.

Ketvirtajame ketvirtyje prabėgus kiek daugiau nei minutei Monako klubas pirmą kartą pirmavo dviženkliu skirtumu – 64:53. 35-ąją minutę atotrūkis pasiekė ir 13 taškų (70:57), o „Barca“ deficito panaikinti nebesugebėjo.

Šiame sezone su „Barcelona“ marškinėliais debiutavo Ricky Rubio, kuris per 11 minučių įmetė 5 taškus ir surinko 4 naudingumo balus.

12 minučių žaidęs Rokas Jokubaitis pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 1 naudingumo balą.

12,5 minučių ant parketo praleidęs D.Motiejūnas įmetė 12 taškų (3/4 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai), atkovojo 3, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, 4 sykius pažeidė taisykles ir surinko 12 naudingumo balų.

Mike‘as Jamesas rezultatyviausių visų laikų Eurolygos žaidėju turėtų tapti kitame mače – po šio susitikimo iki Vassilio Spanoulio jam trūksta tik 11 taškų, tad į Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšį Monake jam reikia įmesti bent jau 12.

„Barcelona“: Janas Vesely 19 (10 atk. kam., 32 naud. bal.), Nicolasas Laprovittola 13 (2/6 tritaškiai), Tomašas Satoransky 8.

„AS Monaco“: Mike‘as Jamesas 17 (2/8 tritaškiai, 8 atk. kam.), Matthew Strazelis 13, Donatas Motiejūnas 12, Donta Hallas (7 atk. kam.) ir Jaronas Blossomgame‘as (7 atk. kam.) po 10.