Dviejų nesėkmių atkarpą Eurolygoje nutraukė Monako „AS Monaco“ (11/9) klubas su Donatu Motiejūnu. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 93:83 (21:22, 22:17, 28:20, 18:24) pranoko Vitorijos „Baskonia“ (10/10) krepšininkus, kurių gretose žaidžia Tadas Sedekerskis.

D. Motiejūnas per 16 minučių pasižymėjo 13 taškų (5/6 dvit., 1/2 trit.), 4 atkovotais kamuoliais, blokuotu metimu, 4 išprovokuotomis pražangomis, 2 klaidomis, 4 asmeninėmis pražangomis ir 14 naudingumo balų.

T. Sedekerskis žaidė 21 minutę ir įmetė 11 taškų (4/5 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo pražangą, padarė 2 klaidas, 2 sykius prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Atstumas tarp komandų ryškėti ėmė trečiojo kėlinio pabaigoje, kurį aikštės šeimininkai užbaigė spurtu 10:1 ir pirmą kartą mače susikrovė dviženklį pranašumą (71:59).

Rankų baskai nuleisti nesiruošė ir atsakė smūgiu 8:0, po kurio deficitas sumenko iki 4 taškų (81:77).

Nepaisant to, svarbiu metu taškus rinko D. Motiejūnas (88:83), keturis taškus iš eilės pridėjo Jaronas Blossomgame'as ir Monako komanda išsaugojo pergalę savo rankose – 93:83.