Eurolygoje pergalę iškovojo Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (10/7) komanda. Ergino Atamano auklėtiniai namuose 82:65 (20:17, 18:14, 23:19, 21:15) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ (6/11) ekipą.

M. Grigonis nugalėtojų gretose per 16 žaidimo minučių pelnė 9 taškus (2/4 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, bet prasižengė 1 kartą.

Tuo tarpu Rokas Giedraitis pralaimėjusiems per 17 minučių įmetė 1 tašką (0/1 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), sugriebė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, tačiau suklydo 1 sykį.

Likus žaisti 3:28 minutei PAO komanda priekyje buvo 10 taškų persvara. Tada šeimininkai pelnė 6 taškus be atsako ir likus žaisti 1:50 minutei pirmavo 77:61.

Per likusį laiką Belgrado klubas neišsigelbėjo. „Panathinaikos“ komanda nei karto neatsiliko nuo ketvirtosios žaidimo minutės, o po trijų kėlinių buvo priekyje 61:50.

„Panathinaikos“ kitas rungtynes Eurolygoje išvykoje žais su Vitorijos „Baskonia“ krepšininkais, o „Crvena Zvezda“ svečiuose susitiks su Stambulo „Fenerbahče“ ekipa.

„Panathinaikos“: Konstantinos Mitoglou 15 (5/6 dvit., 5 atk. kam.), Jerianas Grantas 14, Mathias Lessortas 13 (4/5 dvit., 4 atk. kam.), Marius Grigonis (5 atk. kam.) ir Kostas Sloukas (2/4 trit., 7 rez. perd.) po 9, Kostas Antetokounmpo 8 (4/6 dvit., 6 atk. kam.), Kendrickas Nunnas 6.

„Crvena Zvezda“: Joelas Bolomboy (5/6 dvit., 5 atk. kam.) ir Nemanja Nedovičius (4/5 dvit., 1/4 trit., 4 kld.) po 15, Yago Santosas (3/6 dvit., 2/4 trit., 4 rez. perd.) ir Luka Mitrovičius (6/9 dvit., 6 atk. kam.) po 12, Adamas Hanga 6.