Triuškinamą pergalę NBA rungtynėse iškovojo Dalaso „Mavericks“ (32/23) krepšininkai. Jasono Kiddo auklėtiniai namų arenoje 116:93 (25:32, 31:19, 32:14, 28:28) įveikė San Antonijaus „Spurs“ (11/44) klubą.

Luka Dončičius nugalėtojams per 31 žaidimo minutę surinko 27 taškus (10/12 dvit., 1/8 trit., 4/4 baud.), sugriebė 9 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, tačiau dukart prasižengė bei suklydo 5 sykius.

Slovėnas nebaigė rungtynių. Paskutiniame kėlinyje jis paliko aikštelę susiėmęs už kaklo. Komandos atstovai praneša, kad krepšininkui bus atliktos specialios procedūros.

Dalaso komandoje rezultatyviausias buvo Kyrie Irvingas, kuris įmetė 34 taškus bei atkovojo 9 kamuolius.

„Mavericks“ panaikino pirmoje mačo pusėje turėtą 15 taškų deficitą ir antroje dvikovos dalyje visiškai perėmė iniciatyvą.

Paskutiniame ketvirtyje skirtumas išaugo ir iki 29 taškų.

Victoras Wembanyama pralaimėtojų gretose per 27 žaidimo minutes surinko 26 taškus (8/15 dvit., 2/6 trit., 4/5 baud.), sugriebė 9 atšokusius kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo 3 metimus, bet padarė 2 klaidas.

„Mavericks“ šiąnakt laimėjo šeštą kartą iš eilės, o „Spurs“ krito aštuntą sykį per paskutines devynias rungtynes.

Abejoms komandoms tai buvo paskutinės rungtynės prieš „Visų žvaigždžių“ savaitgalio pertrauką.

„Spurs“: Victoras Wembanyama 26 (8/15 dvit., 2/6 trit., 9 atk. kam., 5 rez. perd.), Malaki Branhamas 19 (3/6 dvit., 4/5 trit.), Devinas Vassellas 11 (3/12 dvit., 1/4 trit., 4 atk. kam., 6 rez. perd.), Jeremy Sochanas 10 (3/8 dvit., 4 atk. kam.), Blake Wesley 9 (6 rez. perd.).

„Mavericks“: Kyrie Irvingas 34 (11/13 dvit., 4/9 trit., 9 atk. kam., 7 rez. perd.), Luka Dončičius 27 (10/12 dvit., 1/8 trit., 9 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kld.), Jadenas Hardy 13 (5/9 dvit.).