Stebuklingai į rungtynes grįžęs „Rytas“ galiausiai krito Dižone

Geriausi epizodai

Vilniaus „Rytas“ FIBA Čempionų lygoje 83:87 (21:32, 9:21, 29:16, 23:18) patyrė dramatišką pralaimėjimą. Trečiojo kėlinio pradžioje net 25 taškų skirtumu atsilikinę Giedriaus Žibėno auklėtiniai ketvirtojo kėlinio pabaigoje buvo priartėję iki 2 taškų žymos, tačiau perlaužti rungtynių sostinės krepšininkai nesugebėjo.

Kai trečiojo kėlinio viduryje Dižono ekipa pirmavo 25 taškais ir atrodė, kad vilties nebėra, vilniečiai surengė spurtą 13:2 ir prieš ketvirtąjį kėlinį jau turėjo  tik 10 taškų deficitą.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Rytas“ buvo priartėjęs iki 72:74, tačiau nepasinaudojo savo galimybėmis išlyginti arba persverti rezultatą.

Kai jau atrodė, kad rungtynių baigtis aiški, Lietuvos komanda vėl parodė nagus ir likus 33 sekundėms priartėjo – 82:84.

Tuomet Gregoras Hrovatas sumetė abi baudas (86:82), o svečių ataka buvo nesėkminga ir taip galutinai išsisprendė rungtynių baigtis.

JDA: Gregoras Hrovatas 17 (4/8 tritaškiai, 5 atk. kam., 5 rez. perd., 20 naud. bal.), Vitalis Chikoko (5 atk. kam.) ir Davidas Holstonas (3/8 tritaškiai, 7 rez. perd.) po 13, Cameronas Huntas 11, Aleksandras Lažičius (5 atk. kam.) ir Robinas Ducote po 9.

„Rytas“: Keithas Hornsby 19 (6 atk. kam., 20 naud. bal.), Gytis Masiulis 15, R.J.Cole‘as (4/12 metimai, 6 rez. perd.) ir Justinas Gorhamas (7 atk. kam.) po 13, Javinas DeLaurier 11 (5 atk. kam.), Lukas Uleckas (5 atk. kam.) ir Arnas Velička (1/5 tritaškiai) po 5, Margiris Normantas 2 (0/9 metimai, 6 atk. kam., 5 rez. perd.).

Rungtynių įvykiai

IV kėlinys

Kėlinio pradžioje skirtumas sumažėjo iki 5 taškų žymos.

Puiki vilniečių atkarpą – likus 4:30 min. skirtumas sumažėjo iki 72:75.

Stebuklingai į rungtynes grįžęs „Rytas“ sumažino skirtumą iki 2 taškų (37 min.).

Deja, galutinai perlaužti rungtynių vilniečiams nepavyko.

III kėlinys

„Rytas“ trečiajame kėlinyje atkuto – G. Žibėno auklėtiniai užkūrė savo puolimą, tačiau sumažinti skirtumo tai nepadėjo – sužaidus 25 min. Dižono ekipa pirmavo 19 taškų persvara.

Vienu metu skirtuma siekė 23 taškus. Tuomet į aikštę žengė jaunasis SKM auklėtinis Gantas Križanauskas.

Vilniečiai trečiojo kėlinio pabaigą sužaidė sėkmingai ir sumažino skirtumą iki 10 taškų – 59:69.

II kėlinys

Reikalai komplikavosi toliau. Sužaidus 12 min. Dižono ekipa pirmavo jau 16 taškų persvara.

„Rytas“ dėl savo klaidų liūno ir kiauros gynybos toliau grimzdo gilyn. Dižonas spurtavo 13:2 ir po dviejų kėlinių JDA pirmavo 53:30.

I kėlinys

Sužaidus dvi minutes Dižono ekipa buvo priekyje 5:2. Pirmuosius taškus pelnė Keithas Hornsby. Įpusėjus pirmajam kėliniui JDA pirmavo 14:11.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Dižono kluba jau buvo susikrovęs 9 taškų persvarą. 26:17.

Pirmąjį kėlinį užbaigė taiklus Gregoro Hrovato tritaškis, po kurio JDA jau pirmavo 32:21.

Per pirmąsias 10 min. Prancūzijos klubas pataikė net 6 tritaškius iš 9.

Puikus kažkokio ryto pralaimėjimas. Tai nevykėlių ,,komanda' . O lkl iš tiesų labai žemo lygio...