Mariaus Grigonio ekipa namuose nugalėjo „Partizan“

Pergalių seriją Eurolygoje pratęsė Atėnų „Panathinaikos“ (14-8) krepšininkai, kurių gretose žaidžia Marius Grigonis. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 84:71 (18:16, 24:24, 16:18, 26:13) įrodė pranašumą prieš Belgrado „Partizan“ (11-11) komandą ir pasiekė ketvirtąją pergalę iš eilės turnyre.

Serbams tai buvo trečiasis pralaimėjimas per pastaruosius keturis mačus Eurolygoje. M.Grigonis per 25 minutes pelnė 10 taškų (2/2 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, padarė 2 klaidas, 4 sykius prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

Pirmuosius tris kėlinius vyko atkakli kova, o pergalingą persvarą aikštės šeimininkai įgijo per lemiamą ketvirtį. Pastarieji jį atidarė atkarpa 6-0 ir ėmė tolti (64:58), o netrukus jau džiaugėsi ir 9 taškų persvara (71:62). Per likusias 5 minutes svečių bandymai pasivyti buvo nesėkmingi. Atėnų klubas surasdavo atsaką į rezultatyvius oponentų išpuolius ir mačo pabaigoje susikrovė dviženklį pranašumą, kas galutinai užtvirtino pergalę – 84:71.

Nugalėtojai dvitaškius realizavo net 71 proc. taiklumu (22/31). Laimėti nesutrukė net ir 18 padarytų klaidų.

„Panathinaikos“: Kendrickas Nunnas 21 (6/10 dvit., 1/4 trit., 6/6 baud., 5 kld.), Kostas Mitoglou 16 (7 atk. kam.), Mathiasas Lessortas 14 (9 atk. kam.), Kostas Sloukas ir Marius Grigonis po 10, Kostas Antetokounmpo 6.

„Partizan“: Perry Dozieras 16 (3/7 dvit., 3/6 trit., 1/2 baud., 7 atk. kam., 8 rez. perd., 6 per. kam., 28 n. b.), Jamesas Nunnally 13, Alenas Smailagičius 11, Bruno Caboclo 8, Jaleenas Smithas ir Balsa Koprivica po 6.

Pergalių seriją Eurolygoje pratęsė Atėnų „Panathinaikos“ (14-8) krepšininkai, kurių gretose žaidžia Marius Grigonis. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 84:71 (18:16, 24:24, 16:18, 26:13) įrodė pranašumą prieš Belgrado „Partizan“ (11-11) komandą ir pasiekė ketvirtąją pergalę iš eilės turnyre. Serbams tai buvo trečiasis pralaimėjimas per pastaruosius keturis mačus Eurolygoje. M.Grigonis per 25 minutes pelnė 10 taškų (2/2 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, padarė 2 klaidas, 4 sykius prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų. Pirmuosius tris kėlinius vyko atkakli kova, o pergalingą persvarą aikštės šeimininkai įgijo per lemiamą ketvirtį. Pastarieji jį atidarė atkarpa 6-0 ir ėmė tolti (64:58), o netrukus jau džiaugėsi ir 9 taškų persvara (71:62). Per likusias 5 minutes svečių bandymai pasivyti buvo nesėkmingi. Atėnų klubas surasdavo atsaką į rezultatyvius oponentų išpuolius ir mačo pabaigoje susikrovė dviženklį pranašumą, kas galutinai užtvirtino pergalę – 84:71. Nugalėtojai dvitaškius realizavo net 71 proc. taiklumu (22/31). Laimėti nesutrukė net ir 18 padarytų klaidų. „Panathinaikos“: Kendrickas Nunnas 21 (6/10 dvit., 1/4 trit., 6/6 baud., 5 kld.), Kostas Mitoglou 16 (7 atk. kam.), Mathiasas Lessortas 14 (9 atk. kam.), Kostas Sloukas ir Marius Grigonis po 10, Kostas Antetokounmpo 6. „Partizan“: Perry Dozieras 16 (3/7 dvit., 3/6 trit., 1/2 baud., 7 atk. kam., 8 rez. perd., 6 per. kam., 28 n. b.), Jamesas Nunnally 13, Alenas Smailagičius 11, Bruno Caboclo 8, Jaleenas Smithas ir Balsa Koprivica po 6. Visą straipsnį galite rasti https://www.sportas.lt/naujiena/491686/namu-sienas-apgynes-panathinaikos-patiese-partizan-komanda