Pirmąjį pralaimėjimą NBA sezone patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (2-1), kuri namuose 102:130 (27:29, 30:30, 21:39, 24:32) nusileido „Golden State Warriors“ (3-1).

J. Valančiūnas per 23 minutes pelnė 11 taškų (3/6 dvit., 1/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 varžovų metimus.

Pirmoje mačo pusėje vyko gana atkakli kova ir nei vienai iš komandų pabėgti nepavyko. Po dviejų kėlinių svečiai pirmavo tik 59:57.

Bet „Warriors“ persvara išryškėjo trečiajame kėlinyje, kai jo pradžioje jie laimėjo atkarpą 20:8 ir įau pirmavo 79:65. Vėliau skirtumas dar labiau augo, o svečiai buvo priekyje jau daugiau nei užtikrintai (102:78).

Nugalėtojams S. Curry įmetė 42 tašku, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiems C.J. McCollumas ir Zionas Williamsonas surinko 19 taškų.

Beje, „Pelicans“ šįsyk nepadėjo vienas iš lyderių Brandonas Ingramas, o „Warriors“ gretose nežaidė Klay'us Thompsonas.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas ir C.J. McCollumas (6 atk. kam., 5 rez. perd.) po 19, Jordanas Hawkinsas 14, Mattas Ryanas 12, Jonas Valančiūnas ir Kira Lewisas po 11.

„Warriors“: Stephenas Curry 42 (7/13 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Mosesas Moody, Chrisas Paulas (6 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Trayce'as Jacksonas-Davisas (9 atk. kam., 4 blok.) po 13, Gary Paytonas 10.