Įspūdingas rungtynes sužaidęs Marius Grigonis padėjo Atėnų „Panathinaikos“ (12/8) komandai triumfuoti Eurolygos rungtynėse.

Lietuvio vedama Graikijos ekipa namuose 83:76 (25:14, 26:21, 17:22, 15:19) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ (7/13) krepšininkus, kurie pralaimėjo jau septintą kartą iš eilės.

34 minutes aikštėje praleidęs M. Grigonis pelnė 24 taškus (1/3 dvit., 7/9 trit., 1/1 baud.), atkovojo 4 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 3 sykius pats prasižengė ir surinko 28 naudingumo balus.

Gynėjas pagerino asmeninį karjeros naudingumo (27) bei pataikytų tritaškių per vieną mačą (6) rekordus. Tiesa, iki karjeros rezultatyvumo rekordo lietuviu tetrūko dvitaškio (25).

Aikštės šeimininkai galingai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje puikavosi dviženkliu pranašumu (18:7). Visiškai situaciją kontroliavę graikai antrajame kėlinyje atstumą didino jau net iki 22 taškų (38:16).

Vis dėlto, po didžiosios pertraukos svečiai atsigriebė ir trečiajame kėlinyje deficitas aptirpo iki 7 taškų (64:57). Ketvirtajame kėlinyje, nors šeimininkai bandė bėgti, bet trys iš eilės turkų tritaškiai atkūrė intrigą (76:73).

Svarbiu metu dvitaškį pataikė Jerianas Grantas, baudų metimus realizavo Kostas Sloukas ir ištraukė šeimininkus į pergalę (81:73).

Nugalėtojai tolimus metimus metė net 57 proc. taiklumu (13/23). Daugiau nei pusę jų pataikė M. Grigonis (7).

„Panathinaikos“: Marius Grigonis 24 (1/3 dvit., 7/9 trit., 1/1 baud., 28 n. b.), Kendrickas Nunnas ir Kostas Mitoglou (7 atk. kam.) po 14, Mathiasas Lessortas 10, Kostas Sloukas 9 (9 rez. perd.).

„Anadolu Efes“: Rodrigue'as Beaubois 16 (1/5 dvit., 4/7 trit., 2/3 baud.), Tiboras Pleissas 13 (11 atk. kam.), Elijah Bryantas 12 (8 atk. kam.), Shane'as Larkinas ir Derekas Willisas po 9.